Çarşamba , Ocak 29 2020
SON YAZILANLAR
Anasayfa / Mini Gizli Kameralar / 1 Hafta Kayıt Yapan Gizli Kamera

1 Hafta Kayıt Yapan Gizli Kamera

1 Hafta Kayıt Yapan Gizli KameraBir önceki makalemizde 1 ay kayıt yapan gizli kamera modelinden bahsetmiştik. Şimdi ise onun bir küçüğü yani 1 hafta kayıt yapan gizli kamera modelinden bahsedeceğiz. Hedef aldığımız 1 hafta kayıt yapan mini gizli kamera 1 haftalık uzun süreli kayıt isteyenlerin tercih odağı. Zira ufak olarak bu kadar uzun süreli video kaydedebilen başka cihaz maalesef ki yok. O nedenle alternatifi olmayan bu ürün tüm üst düzey özellikleri ile ön plana çıkıyor.

1 Hafta Kayıt Yapabilen Mini Gizli Kamerayı Keşfedin!

Bataryası dahil olmak üzere 5 santimetrelik boya sahip olan bu ürünü, ister sade, isterseniz süs eşyalarının içine gizleyerek kullanabilirsiniz. Mini boyutu sayesinde bir çok süs eşyasına rahatça gizleyebileceğiniz bu ürünü harekete geçirerek görüntülü ve sesli olarak 1 haftalık videolar kaydedebilirsiniz. Ayrıca cihazda yer verilmiş iki adet mikrofon sayesinde kapalı alanlarda bile güçlü ve anlaşılır düzeyde ses kayıtları alabilirsiniz. Ve en önemlisi: Yeni Ultra HD kamera çözünürlüğü, çift mikrofon seçeneği ve yüksek güce sahip bataryasıyla yaptığı her işi başarılı olarak tamamlayan 1 hafta kayıt yapan casus kamera, sınıfındaki ürünlere nazaran rakipsiz özelliklere sahiptir.

1 hafta kayıt yapan casus kamera

Küçük Ama Etkili Gizli Kamera Arıyorsanız Doğru Yerdesiniz!

Küçük olmasına rağmen şaşırtıcı özellikleri ile kullanıcılarını şımartan bu ürün beş farklı opsiyonu ve bu opsiyonları devreye sokabilecek uzaktan kumanda ile çalışmaktadır. Bu opsiyonlar:

 1. Cihazı açıp kapatma opsiyonu. Bu opsiyon power tuşu olarak bilinmektedir. Cihazı açma ve kapatma işlemini tamamlamaktadır.
 2. Harekete duyarlı video kaydı. Bu opsiyonu devreye soktuğunuz zaman cihaz sadece hareket eden kişiyi görünce video kaydına başlar. Bu sayede olabildiğince uzun süreli kayıtlar ede etmenizi sağlar.
 3. Fotoğraf çekme. Bu opsiyon sayesinde cihaz ile fotoğraf makinesi gibi ultra HD çözünürlüğünde fotoğraflar çekebilirsiniz.
 4. Sadece ses kaydı. Bu opsiyonu devreye sokarak görüntüsüz yani sadece ses kayıtları elde edebilirsiniz. Bu opsiyonu kullandığınız zaman görüntü olmadığı için cihaz ile normal süresinden fazla ses kayıtları alabilirsiniz.
 5. Görüntülü ve sesli video kaydı. Bu opsiyon cihazın görüntülü ve sesli videolar kaydetmesini sağlar. Harekete duyarlı özelliğinden farkı ise aralıksız yani hiç durmaksızın video kayıtları çekmesidir.

1 hafta kayıt yapan mini gizli kamera

1 hafta kayıt yapan böcek kamera

1 hafta kayıt yapan kablosuz gizli kamera

Hemen Satın AL!

Ev, iş yerleri ve araçlarda kullanabileceğiniz 1 hafta kayıt yapan mini gizli kamera fiyatı her şey dahil sadece 299.00 TL ile karşınıza çıkmaktadır. Kendine has yüksek özellikleri ile kamera ihtiyacınızı profesyonelce karşılayabileceğiniz bu ürün 2 yıl garantili olup, kapıda ödeme servisi ile ayağınıza kadar gönderilmektedir.iz tüm talepleriniz için bizleri 7/24 arayabilirsiniz. Telefon numaralarımız:

Sabit Tel: +90 212 471 66 92
GSM: +90 533 949 46 85
E-Posta: destek@gizlikameracesitleri.com

BENZER İÇERİKLER

Mini USB Bellek Gizli Kamera

Mini USB Bellek Gizli Kamera

Mini gizli kameralar kategorisinin en fazla ziyaret edilen ürünü mini USB flash bellek gizli kamera …

2 Yorumlar

 1. Almak istiyorum

  • Merhaba emin bey,
   Soru, bilgi ve sipariş için firmamızı 7/24 arayabilirsiniz.
   Telefon Numaralarımız:
   Tel: +90 212 471 66 92
   GSM: +90 542 842 07 84

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir